Działka budowlana, ul. Kałuże
Kałuże, Łaziska Górne, śląskie
- 285 000 zł
- 794 m²
- 358,94 zł/m²
Anna Adamus
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Kałuże
Kałuże, Łaziska Górne, śląskie
zaktualizowane:
29 kwietnia 2026
Działka budowlana, ul. Kałuże
Zaktualizowane: 29 kwietnia 2026
285 000 zł 794 m² 358,94 zł/m²
trapezMedia:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 285 000 zł (358,94 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 794 m²
- kształt: trapez; teren płaski, pusta
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości MIKO, zaktualizowane: 29.04.2026
- numer ogłoszenia: 01/05/25/DZ
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kałuże, Łaziska Górne, mikołowski, śląskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, łąka, las
- cicho
Opis nieruchomości
Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Łaziskach Górnych (Dolnych) przy ulice Kałuże o pow. 794m2. Działka usytuowana w trzeciej linii zabudowy od głównej ulicy, wszystkie media w głównej drodze ulicy Kałuże. Działka w kształcie prostokąta, pusta, niezabudowana. W miejskim planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem E17 mu jako tereny zabudowy mieszkaniowo usługowej. Dodatkowo w cenie udział w działce drogowej dojazdowej.
Okolica spokojna, w sąsiedztwie nowa zabudowa. (...)
504 222...
504 222 975